Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
jogosítvány vizsga

Az autóvezetés megtanulásának első lépései között az egyik legfontosabb, hogy megtaláld azt a valakit, aki valóban oktatni fog téged. Ahhoz, hogy egyedül belevágj az ismeretlenbe, jó ha van egy személy, akiben teljesen megbízol és tudod, hogy a jó irányba fog téged terelni. Az autóvezetés tekintetében, akár a szó szoros értelemben is.

Egy olyan új készség elsajátításába fogsz bele, amely nem egyszer és nem kétszer fog kibillenteni a komfortzónádból. Dehát mégiscsak erről szól az élet, nem? Hogy feszegessük a határainkat és tanuljunk az élet által elénk sodort akadályokból.

Na de mégis mit keressünk egy oktatóban?

Szaktudás

Először is győződj meg róla, hogy milyen szaktudással rendelkezik az oktatód, hány év tapasztalat van a háta mögött és milyen területeken dolgozott akár sofőrként vagy oktatóként. Elárulhatja az illetőről, hogy szenvedéllyel űzi a szakmáját, így akár a vezetés legapróbb részleteit is képes szívvel-lélekkel átadni. Emellett például egy 30 éves tapasztalattal rendelkező oktató ígérheti azt, hogy a legszínvonalasabb és a legbiztosabb tudást képes átadni a diákjainak.

Kommunikáció és türelem

Az oktatóval való első találkozás alkalmával figyeld meg az együttműködő készségét. Ha az oktatóval való kommunikáció jó, kedvesnek találod és segítőkésznek, akkor valószínűleg jó tanár lesz. Kérdezd bátran, és ha türelmesen, egyértelműen adja át gondolatait, akkor tudhatod, hogy a bonyolultabb helyzetekben is képes lesz higgadt maradni. Ez az a tulajdonság egy oktatóban, amit mindenki keres.

A türelmes és bátorító hozzáállás hozza a legjobb eredményeket.

Elérhetőség

Fontos, hogy tudjatok egyeztetni rendszeres vezetési időpontokat, hiszen a gyakorlati tudáshoz rendszeresség kell. Ebben neked is épp olyan rugalmasnak kell lenned, mint az oktatódnak.

Mindig tartsátok a kapcsolatot és az oktatód tudni fogja, hogy milyen sebességgel kell haladnotok vagy esetleg melyik technikai részre kell több időt fordítanotok.

+1 Autó tisztasága

Ha egy elkötelezett és a szakmája iránti alázatos embert keresel, akkor az autó tisztasága egy igazán árulkodó jel lehet. A tisztaság egy kiemelkedő szempont hiszen, aki a munkaeszközére figyelmes, az ugyanúgy gondoskodó a tanulóival szemben is.

Ha mindezek megvannak a választott oktatódban, akkor nagy baj nem történhet. Már csak kitartó és együttműködő munkára van szükség a mihamarabbi eredményekért.

Szeretnél nálunk vezetni?

Keress bizalommal emailben vagy telefonon, és győződj meg róla személyesen, hogy megtalálod-e bennem azt, amit igazán keresel.

Oldalunkon cookie-kat ("sütiket") és különböző technológiákat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. Ez magába foglal egyrészt olyan adatkezeléseket, amelyek technikailag szükségesek az oldal és annak funkcióinak biztosításához, másrészt más technikákat, amelyek optimális (konfortos) webhely beállításokhoz, névtelen statisztikák létrehozásához vagy személyre szabott (hirdetési) tartalom megjelenítéséhez használatosak. Az "Összes elutasítása" gombra kattintva kizárólag a technikailag szükséges sütik kerülnek jóváhagyásra.  A "Cookie-k beállítása" gombra kattintva egyesével dönthetsz arról, hogy milyen alkalmazásokat, célokat engedélyezel. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók az oldal vagy a böngésző beállításaiban. Javasoljuk, hogy elutasítás esetén a böngésző beállításaira hagyatkozz elsősorban a biztos eredmény érdekében. További információkért keresd fel az adatvédelmi központunkat ahol korábbi hozzájárulásodat visszavonását is kérheted. Az impresszumot ide kattintva érheted el.

Close Popup
Adatvédelmi beállítások elmentve!
Adatvédelmi beállítások

A lehető legjobb felhasználói élmény érdekében cookie-kat ("sütiket") és más technológiákat használunk. Itt hozzájárulhatsz vagy elutasíthatod ezek működését.

Az elengedhetetlen sütik segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés. A weboldal ezen sütik nélkül nem tud megfelelően működni.

WordPress
Az oldal működtetéséhez az alábbi technikai cookie-k szükségesek.
 • A wordpress_test_cookie azért jön létre, hogy ellenőrizze, hogy a felhasználó böngészője elfogadja-e a cookie-kat vagy sem.
 • A wordpress_logged_in_ süti akkor jön létre, amikor a felhasználó bejelentkezik a WordPress webhelyre. A süti segít azonosítani a felhasználót, és lehetővé teszi, hogy bejelentkezve maradjon, amíg nem jelentkezik ki a webhelyről.
 • A wordpress_sec süti biztonsági célokat szolgál, és segít megvédeni a felhasználói adatokat a hackerek vagy más rosszindulatú tevékenységek ellen.
 • A wordpress_gdpr_allowed_services, wordpress_gdpr_cookies_allowed és wordpress_gdpr_cookies_declined sütik az Európai Unió által elfogadott általános adatvédelmi rendelet (GDPR) követelményeit teljesítik. Ezek a süti-k a felhasználók beleegyezését tárolják a webhely által használt sütikkel kapcsolatban, és lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy kiválasszák, mely sütiket engedélyezik vagy tiltják le.
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec
 • wordpress_gdpr_allowed_services
 • wordpress_gdpr_cookies_allowed
 • wordpress_gdpr_cookies_declined

Google reCAPTCHA
A Google reCAPtCHA egy szolgáltatás, amely segít megvédeni oldalunkat a kéretlen spamtől,illetve visszaélésektől. Fejlett kockázatelemzési technikát használ az emberek és robotok megkülönböztetésére. Bővebb információ megtalálható a következő oldalakon:
 • https://developers.google.com/recaptcha
 • https://policies.google.com/terms?hl=hu
 • https://policies.google.com/privacy?hl=hu
 • _GRECAPTCHA

TRX Addons
Tárolja, hogy a felhasználó retina kijelzővel rendelkezik-e vagy sem. Ez alapján tudjuk eldönteni, hogy oldalunk milyen megjelenítést adjon a felhasználónak.
 • trx_addons_is_retina

Összes tiltása
Összes engedélyezése
Open Privacy settings